Arnavutköy Çatı Aktarma

Arnavutköy çatı tamiri , arnavutköy çatı onarımı , arnavutköy çatı yapımı , arnavutköy çatıcılar , arnavutköy bakır çatı aktarma , arnavutköy eksiz oluk , yağmur olukları.

cati_aktarma

 

Arnavutköy Çatı İzolasyon, Çatı İzolasyonu iki kategoride değerlendirilir. Bunlardan biri su izolasyonu bir diğeri ise ısı izolasyonu olarak adlandırılabilir. Su İzolasyonu çatı özelliğine göre, Kiremit altı çuvallı muşamba veya Membran izolasyon malzemeleri kullanılır. Membran ürünler çatıda olduğu gibi temel balkon banyo zemininde uygulama yapılmaktadır. Isı İzolasyonunda ise Çatı arasına serilen izocam, strafor, köpük gibi ürünler kullanılır. Bu sistemler çatı arası uygun değilse çıtalama sistemi ile üstende uygulama yapılabilmektedir. Arnavutköy Çatı izolasyon firmaları olarak TSE ıso belgeli ürünler kullanılarak profesyonel ekip ve ekipmanlar ile çalışmaktayız. Çatı İzolasyonunda kullandığımız marka ürünler : Onduline, Btm, Yalteks, Fokus, Standart, Ode, İzocam, Uks, Ursa,  Bu ürünler dışında müşteri talebi doğrultusunda malzemelerde kullanılmaktadır. Arnavutköy Çatı İzolasyon İşleri bizi tercih etmenizi umarız.

Çatı Şirketimiz Arnavutköy’de yaptığı uygulamalar. Ahşap Çatı Yapımı, Çelik Çatı Yapımı, Pergole Çatı Yapımı, Kamelya Çatı Yapımı, Kiremit Çatı Kaplama, Membran Çatı Kaplama, Onduline Çatı Kaplama, Şhıngle Çatı Kaplama, Trapez Sac Çatı Kaplama uygulamaları yapmaktayız. Genel uygulamalar olarak ise Çatı Aktarma, Çatı İzolasyon, Çatı Tamiri, Çatı Dere Oluk İşleri diğer uygulamalarımızdır.